Aktualności

Ośrodek Edukacji Przyrodniczej
w Lądzie

Aktualności Aktualności Aktualności

Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Lądzie zaprasza do skorzystania z bogatej oferty edukacji przyrodniczej oraz z bazy noclegowej z pełnym dostępem do mediów. W ramach edukacji przewidziane są tzw. „Zielone Szkoły” oraz pobyty krótsze - jednodniowe. W przypadku zajęć jednodniowych prosimy o kontakt bezpośredni z ośrodkiem, kilkudniowych - z sekretariatem ZPKWW. Opis oferty dydaktycznej ośrodka znajdą Państwo w osobnej zakładce.

Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Lądzie dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3,4-osobowych. Każdy pokój jest w pełni umeblowany i posiada własną łazienkę. Oferujemy również apartament – pokój wyposażony w sprzęt RTV i z własnym wyjściem na taras widokowy.

Udostępniamy także salę konferencyjno-jadalną (na ok. 80 osób) z dostępem do multimediów i Internetu, salę multimedialną oraz część wystawienniczą i sale edukacyjne. Wymienione pomieszczenia mogą służyć jako miejsce edukacji, konferencji, warsztatów i spotkań firmowych, uroczystości rodzinnych oraz zjazdów towarzyskich.

Goście ośrodka mają też możliwość skorzystania z tarasu widokowego, biblioteczki parku krajobrazowego i rowerów (20 sztuk, odpłatnie).

Na odwiedzających Ląd czeka także zwiedzanie rekonstrukcji grodu słowiańskiego (znajduje się ona kilkadziesiąt metrów od budynku ośrodka), oraz możliwość oprowadzenia po terenie Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego przez naszego przewodnika (odpłatnie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i programu).

Zapewniamy również posiłki (śniadania, obiady, kolacje) i możliwość zorganizowania ogniska bądź grilla. Ofertę cateringową można dostosować do potrzeb klienta. Kontakt w sprawie wyżywienia prosimy nawiązać z sekretariatem ZPKWW (posiłki zapewniamy tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i menu).

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Lądzie!

Aktualności